Dla przedsiębiorstw

Naszych pracowników dobieramy według Twoich kryteriów i wynajmujemy tylko tych, którzy odpowiadają żądanemu profilowi i są gwarancją długotrwałej i udanej współpracy. Przekonaj się sam! U nas hasło „jakość” nie jest pustym sloganem. Sprawimy, że dobre stanie się jeszcze lepsze: Dokonamy wszelkich starań, aby dostarczyć możliwie najlepszą usługę i zrealizować nasz wspólny cel. Chcielibyśmy Cię przekonać naszym zaangażowaniem i takimi wartościami jak – skuteczność, długotrwałość współpracy, elastyczność i uczciwość.
Zaangażowani i odpowiednio dobrani pracownicy są głównym czynnikiem sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Udzielimy Ci profesjonalnego wsparcia w zakresie doradztwa personalnego i planowania kadrowego i zaproponujemy rozwiązanie na każde wyzwanie. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w zakresie kadr, cechującymi się nie tylko znajomością rynku pracy, ale również orientacją w Twojej branży. Współpraca z naszymi doradcami sprawi, że rozwiązanie znajdziesz znacznie szybciej.

W każdym momencie pozostajemy do Twojej dyspozycji jako doradcy personalni. Nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszej oferty. Korzystając z naszych usług pozyskasz specjalistów i pracowników na stanowiska kierownicze bez utrudnień w postaci czasochłonnych procesów rekrutacyjnych. Zajmiemy się dla Ciebie każdym etapem rekrutacji! Zadbamy o to, aby na Twoim wolnym stanowisku obsadzić pracownika, który odpowiada określonemu przez Ciebie profilowi i który wzmocni Twój zespół.

Czy nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie?

Nawiąż z nami kontakt. Czekamy na Ciebie!
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
ATPOL Personal GmbH
Obermitterdorf 25 | A-9113 Ruden | Austria

FN 5Ol43Oy
ATPOL Personal GmbH
Zrealizowane z przez sakomedia
Formularz jest wysyłany. Proszę czekać
Formularz zgłoszeniowy dla firm
Załącz plik (pdf, doc, docx, zip, jpg. Max 2MB)