Impressum

Podmiot odpowiedzialny za treść tego serwisu internetowego

ATPOL Personal GmbH
Obermitterdorf 25
A-9113 Ruden
Prezes: Michael Peball
Numer rejestru handlowego: 501430y
VAT UE: ATU73806768
Przedmiot przedsiębiorstwa: Wynajmowanie siły roboczej
Izba gospodarcza: Izba gospodarcza Kärnten
E-mail:info@atpol-personal.at
Telefon: +43(0)4234 50 270
Faks: +43(0)4234 50 270-29

Dane bankowe:

Raiffeisen Landesbank Kärnten
IBAN: AT02 3900 0000 0119 0545
BIC: RZKTAT2K

Informacja dotycząca odpowiedzialności:

Nasze strony internetowe mogą zawierać linki do stron internetowych innych dostawców. Zwracamy uwagę, że niniejsza polityka prywatności obowiązuje wyłącznie dla stron internetowych ATPOL Personal GmbH. Nie mamy wpływu i nie kontrolujemy tego, czy inni dostawcy przestrzegają obowiązujących zasad prywatności.

Nie mamy również kontroli nad treścią ani działaniem stron internetowych podmiotów trzecich i nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek informacje zawarte na tych stronach. W przypadku linków prowadzących do treści podmiotów trzecich, ponosimy odpowiedzialność tylko wtedy, gdy dysponujemy informacjami o niezgodnej z prawem lub karalnej treści i technicznie możliwym i stosownym rozwiązaniem, zapobiegającym wykorzystywanie tych treści.
Ponadto nie jesteśmy zobowiązani do regularnego kontrolowania treści ofert podmiotów trzecich, w odniesieniu do ich niezgodności z prawem lub odpowiedzialności karnej.
Jeżeli jednak dowiemy się o niezgodnych z prawem lub karalnych treściach umieszczanych na stronach internetowych podmiotów trzecich, odpowiadający link zostanie przez nas natychmiast usunięty.

Znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego pracownika

Niezależnie od tego jak specyficzną i ciężką pracę wykonuje Twoja Firma możesz liczyć na naszą pomoc. Z pewnością znajdziemy odpowiednie osoby, które wraz z Twoim zespołem rozwiną skrzydła Twojej Firmy, a Ty sam będziesz mógł spokojnie zająć się tym co ważne.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
ATPOL Personal GmbH
Obermitterdorf 25 | A-9113 Ruden | Austria

FN 5Ol43Oy
ATPOL Personal GmbH
Zrealizowane z przez sakomedia