1482
pracowników już zatrudniliśmy
10
lat działamy na rynku
398
pracodawców nam zaufało
4
W tylu krajach działamy:
AT, DE, PL, SK

O nas

Jesteśmy nowoczesną średniej wielkości agencją pośrednictwa pracy i łączymy najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Łącząc ze sobą odpowiednich ludzi, opieramy się na naszym doświadczeniu w pracy z ludźmi oraz wiedzy, którą posiedliśmy. Nasi pracownicy to pracownicy wykwalifikowani i wykształceni, potrafiący dostosować się do wymagań danego klienta i pracujący z myślą o Twoim idealnym zespole i sukcesie.

Kraje UE

Współpracujące z nami agencje, działające na terenie Unii Europejskiej, sprawią, że pozyskasz wykwalifikowanych pracowników. Z uwagi na czynnik demograficzny wynajmujemy specjalistów na terenie całej Europy. Dokształcamy również kandydatów według Twoich wymagań.

Branże

Doskonale orientujemy się w naszej branży i mamy doświadczenie w doborze wysoko wykwalifikowanych pracowników. Mamy świadomość odpowiedzialności wobec przedsiębiorstw i kandydatów. Wynika ona z naszego know-how, naszych kompetencji i naszego zapału. Współpracujemy przy tym z przedsiębiorstwami z wszystkich obszarów; mamy bogate doświadczenie na następujących rynkach:

Nasz zespół

W skład naszego zespołu wchodzą wprawieni specjaliści, cechujący się – bez wyjątku – wieloletnim doświadczeniem w branży pośrednictwa pracy, a także w dostarczaniu zasobów ludzkich i ich zarządzaniem. Nauczyliśmy się w tym czasie tego, że udane stosunki handlowe można podtrzymać, jeżeli w centrum zainteresowania stoi nasz klient oraz jego wymagania i potrzeby. Misję tę konsekwentnie realizujemy w ATPOL Personal.
Michael Peball
Dyrektor zarządzający
Glenn Geurink
Sales Manager
Katrin Kreuz
Kierownik biura
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
ATPOL Personal GmbH
Obermitterdorf 25 | A-9113 Ruden | Austria

FN 5Ol43Oy
ATPOL Personal GmbH
Zrealizowane z przez sakomedia
Formularz jest wysyłany. Proszę czekać.
Formularz zgłoszeniowy
Prawo jazdy
Załącz plik (pdf, doc, docx, zip, jpg. Max 2MB)